Technika grawerowania na papierze jest dość nowa, aczkolwiek w naszych produktach jest ona bardzo często stosowana. Nie ukrywajmy – grawerowanie na produktach papierowych daje znacznie większą dokładność wzorca, niż wykorzystanie innych metod.

Jaki papier można grawerować?

Zaletą grawerowania na papierze, jest uniwersalność tworzywa, na którym wykonuje się wspomniane wzory. Do tego typu zadań doskonale nadaje się papier:

– cienki,
– przeznaczony do druku artystycznego,
– o gramaturze do 600 g/m2,
– kartonowy,
– tekturę warstwową,
– tekturę architektoniczną itd.

Duży wybór produktów

Uniwersalność papieru sprawia, że grawer można nakładać na przeróżne rodzaje przedmiotów, również tych codziennego użytku. W naszej ofercie nie brakuje papierowych produktów grawerowanych o bardzo bogatym wzornictwie.0_0_productgfx_e43defb4fcb95da706466be4b19c9323

Bardzo popularną usługą, realizowaną w ramach naszej działalności, jest na przykład grawerowanie na kalendarzach. Ze względu na unikatowość wykonania, jest to bardzo popularne rozwiązanie, zwłaszcza wśród osób poszukujących doskonałych, branżowych produktów marketingowych.

Zalety grawerowania papieru

1. Podczas nakładania wzoru, papier nie spala się gwałtownie, lecz jest szybko odparowywany, co zmniejsza do zera ryzyko powstania nadpaleń.

2. Zaletą grawerowania laserowego powierzchni papierniczych, jest również możliwość wycinania bardzo drobnych zdobień, których wycięcie w sposób tradycyjny nie byłoby możliwe.

Podsumowując, realizowane przez nas grawerowanie papieru, wykonywane jest w pełni profesjonalnie. Jednym z naszych flagowych produktów, są np. grawerowane tabliczki okolicznościowe, z nałożonym logiem określonego brandu.

Mistrzami w grawerowaniu na różnych powierzchniach jest Twojepioro. Ich ofertę można znaleźć pod adresem: https://www.twojepioro.pl/pl/c/GRAWEROWANIE/186