Każdy, profesjonalny sklep plastyczny posiada w swoim asortymencie sztalugi. Również i my oferujemy je naszym Klientom, mając świadomość, że stanowią one podstawowy element wyposażenia każdej pracowni.

Sztaluga sztaludze nierówna

Przy zakładaniu naszej działalności handlowej, mieliśmy świadomość, że podstawowym czynnikiem, jaki musimy wziąć pod uwagę, jest zróżnicowanie naszego asortymentu. Dlatego też sztalugi które są dostępne w naszej ofercie, postanowiliśmy podzielić na kilka rodzajów, według ich zastosowania.
0_0_productgfx_b174e9158a1020fd43c2a83b76386c68
1. Sztalugi ciężkie – są najczęściej wykorzystywane w pracowniach. Oferujemy produkty, które można dowolnie modyfikować, zwłaszcza pod względem kształtu i rozmiaru.

2. Sztalugi plenerowe – charakteryzują się bardzo lekką konstrukcją, która doskonale sprawdza się podczas malowania ujęć w terenie.

3. Sztalugi studyjne – charakteryzują się wysokim profesjonalizmem wykonania. Ponadto można je stosować również do prezentacji obrazu.

4. Sztalugi trójnożne – wyróżniają się bardzo stabilnym umocowaniem, które umożliwia zarówno eksponowanie obrazu, jak również – regulację jego położenia.

Co jeszcze możemy zaoferować naszym Klientom?

Oczywiście sztalugi to nie jedyne artykuły plastyczne, jakie możemy zaoferować naszym Klientom. Oprócz nich oddajemy do Państwa dyspozycji szereg zaawansowanych artykułów do malowania, w tym farb i akcesoriów malarskich. Wszystkie dostępne w naszej ofercie produkty, charakteryzują się bardzo niską ceną.

Ponadto oferujemy Państwu dostęp do profesjonalnego doradztwa merytorycznego w zakresie dostępnego w naszej ofercie sprzętu. Największy wybór sztalug znajdą Państwo pod adresem https://www.swiatartysty.pl/pl/c/SZTALUGI/147