Lata temu, gdy zakładaliśmy nasz sklep plastyczny, musieliśmy odpowiedzieć sobie na kilka istotnych pytań, związanych z jego przyszłym asortymentem. Dziś wiemy, że wybór konkretnych produktów był dobrą decyzją. Dlatego, niezależnie od tego, czy pasjonujesz się plastyką, czy też musisz kupić coś związanego z tym tematem, zawsze jesteśmy do usług.

Gdzie pracujemy?

Nasz sklep dla plastyków znajduje się w Krakowie. Wybór tej lokalizacji nie jest przypadkowy, gdyż to właśnie tam znajduje się ważny dla naszej kultury ośrodek. Stolica Małopolski ma też pod tym względem swoją specyfikę, która wiąże się z szerokim spektrum osób, korzystających z naszej oferty. Wśród naszych Klientów są wielcy artyści, pasjonaci a także… dzieci uczące się w pobliskich szkołach. Nic więc dziwnego, że dla nas, otwierających sklep dla plastyków Kraków był nie tylko świetną lokalizacją, ale i wyzwaniem.

Co możemy zaoferować naszym Klientom?

W naszym asortymencie znajduje się wszystko, co może przydać się osobom, chcącym podjąć jakąkolwiek działalność plastyczną. U nas można znaleźć:

– artykuły malarskie – w tym farby różnych rodzajów i zastosowań,

– artykuły kreślarskie, sprawdzające się podczas rysowania i projektowania,

– tworzywa plastyczne – ciastolinę i plastelinę,

– kolorowe dodatki do projektów plastycznych,

– akcesoria plastyczne, w tym wszystkie narzędzia, które mogą przydać się podczas różnych prac plastycznych.

Podsumowując, na tle konkurencji wyróżnia nas szeroka oferta, dopasowanie do konkretnych oczekiwań i wiedza, którą dzielimy się z naszymi Klientami.

Po więcej zapraszamy tutaj: https://www.swiatartysty.pl/