Czy to na co dzień, czy też na konkretne święto – każda okazja jest dobra, aby wytworzyć elegancką oprawę stołu. W naszym sklepie znajdą Państwo najróżniejsze warianty z kategorii obrusów, które będą mogły perfekcyjnie zaspokoić nawet najbardziej wymagających użytkowników. Obrus musi być porządny, jego splot tkaniny gęsty, a całość ma po prostu urzekać swoim wyglądem. Takie rewelacje są u Nas dostępne, toteż zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z każdorazowym produktem.

Na każdy rozmiar stołu

Obrus na stół musi być dopasowany do jego wymiarów, a te są bardzo różne. Dlatego też każda opcja występuje w wielu rozmiarach tak, by mogli Państwo dobrać poszczególny typ na mniejsze, średnie i duże stoły do jadalni, salonu, czy też kuchni. Pełna gama kolorystyczna sprawia, że można wyselekcjonować taką barwę, która nawiąże do innych dodatków w danym wnętrzu, a także może stanowić do nich zupełny kontrast.

Ponadczasowe zdobienia

Do dyspozycji są zarówno obrusy zupełnie gładkie, o jednolitym odcieniu, jak też te, które posiadają wyjątkowe ozdoby, w postaci: mereżki, koronki, haftu, ściegów, pasków przy krawędziach. Do tego dochodzą także bardziej oryginalne wersje, które się mienią i barwy przechodzą spójnie w swoich tonacjach. Delikatny kwiatowy wzór, a może zupełna abstrakcja? Wszystko zależy od tego, co Państwo preferują i co może się rewelacyjnie sprawdzić w danym miejscu. Nasze obrusy na stół zostały wykonane z wysokogatunkowych materiałów, m.in. poliestru, wiskozy – łatwość wyprasowania każdego obszaru i odporność na plamy jest tutaj priorytetem, o który zadbaliśmy w każdym calu.

Klasyczna dekoracja

Obrusy na stół sprawdzą się zawsze – dzięki nim uzyskamy schludną prezencję pomieszczenia, a święta czy inne okazje będą przy tym bardziej wykwintne. Dlatego też mamy do zaproponowania dla Państwa obrusy, które szyjemy na specjalne zamówienie – jeśli nie ma w naszej ofercie rozmiaru, który by odpowiadał, to prosimy o kontakt w celu uszczegółowienia konkretnego typu, jaki moglibyśmy dla Państwa stworzyć.

Więcej dowiesz się na: https://www.e-bianco.pl/obrusy-c-3_138.html