Niezależnie od tego czy potrzebujesz drukować małe ilości materiałów dla siebie do domu, czy maja Państwo firmę i potrzebują drukarki czy kserokopiarki do zaspokojenia swoich potrzeb biurowych, na stronie www.drukosfera.pl znajdą Państwo szeroką gamę drukarek, oraz materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów do nich przeznaczonych.

Urządzenia drukujące oferowane przez firmę DRUK STREFA to profesjonalnie dobrany, markowy sprzęt, który spełni oczekiwania każdego użytkownika. Każda drukarka dobrana przez naszych konsultantów, będzie optymalnym rozwiązaniem dla Państwa lub Państwa firmy i zezwoli na bezawaryjna pracę i niskie koszty eksploatacyjne. Firma DRUK STREFA oferuje również wysokiej klasy tuszę oraz tonery do wszystkich modeli oferowanych drukarek i kserokopiarek.

Na stronie www.drukosfera.pl, oprócz drukarek znajduje się szeroka gama oferowanych tonerów do drukarek laserowych i kserokopiarek, tuszy do drukarek atramentowych jak i bębnów, taśm barwiących i folii do faxów. Ofertę materiałów eksploatacyjnych dopełniają zestawy do samodzielnej regeneracji tuszy i tonerów.

DRUK STREFA to również dostawca zaopatrzenia do biur, oświetlenia biurowego oraz LED, jak i pieczątek, specjalistycznego okablowania jak i akcesoriów do Laptopów oraz komputerów PC.

Zapraszamy na stronie www.drukosfera.pl i do szczegółowego zapoznania się z ofertą firmy DRUK STREFA. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy Państwo do kontaktu z naszymi konsultantami pod
numerem telefonu: 42 632 23 23 w dni powszednie od 9 do 17 a w soboty od 9 do 13.