Promowanie profilu na Instagramie

Wiele ludzi zetknęło się z pojęciem jakim jest promowanie na instagramie, ale większość nie wie, na czym dokładnie to polega. W tym wpisie postaram się to wyjaśnić, na przykładzie świetnej aplikacji InstaGo.

Jak działa aplikacja do promowania się na Instagramie?

Aplikacja do promowania na instagramie to świetny pomysł dla osób zastanawiających się, jak zdobyc lajki na instagramie, jak przyciągnąć nowych obserwujących czy zwiększyć zaangażowanie fanów. Jak to działa?
1. Rejestrujemy się na stronie https://instago.social/. Umożliwia ona reklamowanie naszego konta, zwiększanie zasięgów i zdobywanie nowych followersów.
2. Wybieramy strategię promowania: po hashtagach, z użyciem geo-lokalizacji czy też według własnej listy.
3. Dostosowujemy ustawienia do swoich potrzeb. Aplikacja może za nas obserwować czy odobserwowywać inne konta oraz prowadzić różne działania marketingowe, kiedy my nie mamy czasu fizycznie się tym zajmować i jesteśmy znużeni siedzeniem z telefonem w ręce i nieustannym klikaniem.

Warto zwrócić uwagę na to, że pierwsze pięć dni korzystania z aplikacji InstaGo jest całkowicie bezpłatnych. Można zarejestrować się i samemu zobaczyć, czy jest ona skuteczna i sprawdzi się w przypadku naszego konta. W późniejszym czasie różne oferty i opcje promowania są dostępne w poszczególnych pakietach, a ich ceny zaczynają się już od 50 złotych miesięcznie. Nie będziemy się już musieli przejmować segregowaniem komentarzy, reagowaniem na inne posty itp. – zrobi to za nas aplikacja.

Chcesz wiedzieć więcej o możliwościach promowania się na Instagramie? Zapraszamy na stronę https://instago.social/