Czy bieżnię elektryczną można nazwać jednym z podstawowych elementów każdej siłowni? Uważamy, że tak. Nowoczesne rozwiązania dostępne na rynku (w tym też w naszym sklepie) pozwalają na wykonywanie kompleksowych ćwiczeń, umożliwiających rozbudowanie praktycznie każdej części ciała.

Design to nie podstawa!

Wielu Klientów odwiedzających nasz sklep internetowy szuka bieżni, która będzie pięknie wyglądać. Z reguły poszukują oni rozwiązań nowoczesnych, które dobrze połączą się z takim właśnie wnętrzem. W związku z tym, że mamy już dość duże doświadczenie w tej materii, stanowczo odradzamy sugerowanie się tylko tym „parametrem”. Poniżej lista funkcji, na które warto zwrócić uwagę.

1. Duży wyświetlaczpol_pm_bieznia-rc09-dual-bh-kelton-fitness-549_4

Bieżnia elektryczna to wyposażenie siłowni, które powinno posiadać duży, czytelny wyświetlacz. Najlepszym rozwiązaniem są bieżnie z 5 calowymi ekranami.

2. Programy treningowe

Sprzęt na siłownie powinien być dobrany na podstawie naszych potrzeb. Dlatego wybierajmy bieżnie, które mają programy treningowe zdefiniowane „pod nas”. W przeciwnym razie nie wykorzystamy pełni potencjału urządzenia!

3. Złącze USB

Coraz częściej sprzęt do siłowni umożliwia słuchanie muzyki. Polecamy bieżnie, które oferują takie rozwiązania, umilając codzienny wysiłek fizyczny.

4. Zaawansowany pomiar

Bieżnia do ćwiczeń powinna być wyposażona w zestaw czujników, oferujących dostęp do podstawowych danych na temat parametrów biegu. Klasyką jest tu pomiar tętna, prędkości, liczby metrów (kroków), bądź też ilości spalonej tkanki tłuszczowej.

Decydując się na zakup naszego sprzętu, mają Państwo pewność wyboru urządzeń doskonale dopasowanych do konkretnych potrzeb i oczekiwań!

Największy wybór bieżni elektrycznych znajdziesz na https://kelton.pl/pol_m_KELTON-FITNESS_Bieznie_Bieznie-elektryczne-273.html